вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 77
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хроника

Се скарал со сопругата, па таа си заминала од дома – скопјанец бара помош од полицијата

Се скарал со сопругата, па таа си заминала од дома – скопјанец бара помош од полицијата

На 03.08.2020 околу 18:20 часот во СВР Скопје, Б.Љ.(44) од Скопје пријавил дека поради нарушени семејни односи од домот се оддалечила неговата сопруга Г.Љ.(42) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус