вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 139
home Хроника

Се расправал со колешка, го претепале нејзиниот сопруг со уште едно лице

Се расправал со колешка, го претепале нејзиниот сопруг со уште едно лице

Скопјанецот Д.С.(34) од Скопје, вчера вечерта пријавил дека истиот ден околу 17,00 часот додека бил на неговото работно место во фирма лоцирана на булевар „8-ми Септември“ во Скопје по претходна вербална расправија со неговата колешка И.К., нејзиниот сопруг Д.К. и уште едно непознато лице физички го нападнале.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус