петок, 3. јули 2020. Вести денес: 187
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Хроника

Се обидел да ограби продавница, па завршил во полициска станица

Се обидел да ограби продавница, па завршил во полициска станица

На 20.11.2019 во 20.50 часот во СВР Скопје бил приведен Ф.С.(50) од Скопје кој претходно во продажен објект се обидел да одземе пари.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од МВР.

Парламентарни избори 2020