понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 130
home Хроника

Се испотепале колеги на патарина во Петровец

Се испотепале колеги на патарина во Петровец

Вчера во 09.00 часот во СВР Скопје, И.К.(52) пријавил дека во 08.00 часот, додека бил на своето работно место на наплатна рампа на подрачјето на Петровец, бил физичи нападнат од Н.А., исто така, вработен на наплатната рампа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус