среда, 21. април 2021. Вести денес: 2
home Хроника

Се апси во Александар Палас

Се апси во Александар Палас

Вечер од читатели на порталот кои се наоѓаат во хотелот Александар Палас во Скопје дознава дека таму се врши акција на апсење. Акцијата ја реалзиираат специјалци на МВР со заштитни маски на лицата а, според очевидците, уапсени се две лица, пишува порталот Вечер

За деталите повеќе подоцна од нашиот новинар кој се упати на место на анстанот

Коронавирус