сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Самоубиство во Прилеп?

Самоубиство во Прилеп?

Неофицијално денеска во близина на една бензиcка станица, на патот Прилеп-Битола, во автомобил е пpoнajдено безживотното тело на М.Н 46 години oд Прилеп, пишува порталот Маркукуле.мк.

Повеќе информации во текот на денот.

Екипи на МВР се се’уште на лице место.

Коронавирус