вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 171
home Хроника

Самоубиство во Охрид

Самоубиство во Охрид

Младо момче утринава си го одзеде животот во Охрид.

Според информациите трагедијата се случила на улицата „Гоце Делчев“ во Охрид.

Неофицијално, момчето на возраст од околу 24 години се самоубило скокајќи од тераса.

Од охридската полиција за Курир потврдуваат дека имаат пријава за починато лице, но повеќе детали засега не се откриваат. Увид во тек.

ЕУРО 2020

Македонија