сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 47
home Хроника

Родители пријавиле дека нивната 15. годишна ќерка исчезнала

Родители пријавиле дека нивната 15. годишна ќерка исчезнала

На 09.05.2021 во 01.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, А.П.(38) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.П.(15).

Според пријавителот, неговата ќерка најверојатно се наоѓа кај М.Г.(18) во Гевгелија. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус