сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Пукање на граничниот премин Блато

Пукање на граничниот премин Блато

На 17.03.2020 во 13:00 часот полициски службеници од Полициската станица за граничен премин и граничен надзор Блато утврдиле пукање од огнено оружје во близина на граничниот премин.

Нема пријава за  повредени лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус