четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 196
home Хроника

Прво се удриле со автомобилите, па се степале среде Бит Пазар – еве ги деталите

Прво се удриле со автомобилите, па се степале среде Бит Пазар – еве ги деталите

На 23.01.2022 во 15.30 часот Н.Н.(46) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар, по претходно случена сообраќајна незгода, бил физички нападнат од А.М.(27) од Скопје.

Сочинет e записник за констатиран прекршок по чл.12 од ЗППЈРМ.

Коронавирус