недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 100
home Хроника

Пронајдено 16- годишното момче од Скопје коe исчезна

Пронајдено 16- годишното момче од Скопје коe исчезна

Вчера во 16.55 часот во Полициската станица Гази Баба е пријавено дека бил пронајден и вратен дома М.О.(16), кој на 06.05.2021 бил пријавен дека се оддалечил од домот.

ЕУРО 2020

Македонија