среда, 28. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Пронајдени исчезнати момче и девојче

Пронајдени исчезнати момче и девојче

Полицијата информира дека вчера околу 13 часот се пронајдени две малолетни лица кои биле пријавени за исчезнати.

-На улица “Кеј 13-ти Ноември” во Скопје пронајдени се  15-годишниот Е.А. и 16-годишната Џ.К., кои претходно беа пријавени за исчезнати, информираат од МВР.

 

 

Коронавирус