недела, 5. јули 2020. Вести денес: 18
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Пронајдена скопјанката по која се трагаше 5 дена

Пронајдена скопјанката по која се трагаше 5 дена

Денеска е пронајдена и вратена дома 62- годишната Л.Т. од Скопје, за која од страна на нејзината ќерка на 03.08.2019 во 18,30 часот во Полициската станица Чаир било пријавено дека се оддалечила од домот.

Парламентарни избори 2020