петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 164
home Хроника

Пронајдена скопјанката која исчезна пред пет дена

Пронајдена скопјанката која исчезна пред пет дена

Девојката што на 1-ви април беше пријавена за исчезната, вчера ја пронашле полициски службеници.

МВР јави дека 24-годишната скопјанка била вратена дома.

Девојката беше пријавена за исчезната од страна на нејзиниот татко.

Коронавирус