понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 58
home Хроника

Пронајдена малолетничката од Скопје по која се трагаше

Пронајдена малолетничката од Скопје по која се трагаше

На 30.11.2021 во 14.00 часот во Полициската станица Гази Баба од Меѓуопштински центар за социјална работа било пријавено дека била пронајдена А.А.(17), за која на 29.11.2021 беше пријавено дека се оддалечила од домот.

Коронавирус