понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 134
home Хроника

Пронајдена малолетничката од Скопје која исчезна во вторникот

Пронајдена малолетничката од Скопје која исчезна во вторникот

Во Полициската станица Чаир вчера во 23 часот било пријавено дека била пронајдена и вратена дома малолетната ќерка на С.А. (30) од Скопје, за која на 07.01.2020 С.А. пријавила дека се оддалечила од домот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус