петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 149
home Хроника

Пронајдена малолетната скопјанка која ја немаше 7 дена

Пронајдена малолетната скопјанка која ја немаше 7 дена

Во Полициската станица Чаир, Б.Е. (44) од Скопје вчера во 20.30 часот пријавила дека била пронајдена нејзината ќерка Ф.Е. (12) од Скопје, за која на 06.02.2020 беше пријавено дека се оддалечила од својот дом.

Според пријавеното, Ф.Е. била кај С.С., со кого била во врска.

Коронавирус