петок, 29. јули 2022. Вести денес: 136
home Хроника

Пронајдена 16- годишната скопјанка која исчезна на Водици

Пронајдена 16- годишната скопјанка која исчезна на Водици

Од страна на полициски службеници од СВР Скопје вчера во 12.15 часот била пронајдена М.С. (16) од Скопје, за која на 19.01.2020 било пријавено дека се оддалечила од домот.

Коронавирус