сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Хроника

Пронајден жив и здрав исчезнат Битолчанец

Пронајден жив и здрав исчезнат Битолчанец

На 26.05.2020 во 09.23 часот во СВР Битола било пријавено дека во близина на хотел во Битола бил пронајден Б.К.(63) од Битола.

Имено, за истиот на 23.05.2020 неговата сестра С.П.(66) пријавила дека се оддалечил од домот.

Парламентарни избори 2020