вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 108
home Хроника

Пронајден скопјанецот кој пред неколку дена беше пријавен за исчезнат

Пронајден скопјанецот кој пред неколку дена беше пријавен за исчезнат

На 05.12.2021 околу 09.20 часот на ул.„Хо Ши Мин“ бил пронајден А.А.(32) од Скопје.

Тој на 03.12.2021 во 18.30 часот од страна на Е.А.(54) од Скопје бил пријавен дека се оддалечил од домот.

Коронавирус