четврток, 4. март 2021. Вести денес: 185
home Хроника

Пронајден штипјанецот кој исчезна во саботата

Пронајден штипјанецот кој исчезна во саботата

По преземени мерки и дејствија од страна на полициски службеници, денеска пронајден е Д.И.(67) од Штип, за кој на 23.01.2021 во 10.30 часот во СВР-Штип, од страна на неговата сопруга А.И.(45) било пријавено дека се оддалечил од домот.

Коронавирус