сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Пронајден малолетникот од Кочани по кој се трагаше 8 дена

Пронајден малолетникот од Кочани по кој се трагаше 8 дена

На 24.01.2021 во 05,00 часот од страна на полициски службеници од Полициска станица Гази Баба, бил пронајден Д.И.(12) од Кочани, кој бил пријавен дека се оддалечил од домот на 16.01.2021.

Коронавирус