петок, 10. јули 2020. Вести денес: 171
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Хроника

Пронајден Кумановец кој што бил пријавен за исчезнат

Пронајден Кумановец кој што бил пријавен за исчезнат

На 31.05.2020 во СВР Куманово било пријавено дека бил пронајден В.А.(76) од Куманово за кој неговата сопруга В.А.(72) претходно пријавила дека се оддалечил од домот на ул.„Жикица Јовановиќ Шпанац“ во Куманово.

Парламентарни избори 2020