недела, 5. јули 2020. Вести денес: 82
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Пронајден е Давид, синот на Зоран Роџер

Пронајден е Давид, синот на Зоран Роџер

Зоран Илиев Роџер информираше дека е пронајден неговиот син Давид- кој се бараше и беше пријавен за исчезнат.

Тој упати голема благодарност до сите кои сакаа да помогнат.

Давид бил пронајден на 15 километри од Скопје.

Парламентарни избори 2020