вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 103
home Хроника

Пронајден 40 годишниот тетовчанец кој брат му го пријави за исчезнат

Пронајден 40 годишниот тетовчанец кој брат му го пријави за исчезнат

Ноќеска во 02:05 часот на подрачјето на Гази Баба, Скопје, полициски службеници од Полициската станица Гази Баба го пронашле Б.М.(40) од Тетово, за кого неговиот брат А.М. на 28.10.2021 во СВР Тетово пријавил дека се оддалечил од домот.

Тој бил предаден на неговиот брат.

Коронавирус