четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Хроника

Пронајден 25- годишниот скопјанец по кој се трагаше

Пронајден 25- годишниот скопјанец по кој се трагаше

Утрово во 10.45 часот во Полициско одделение Шуто Оризари С.М.(52) од Скопје пријавила дека нејзиниот син О.М.(25), за кого на 21.10.2021 пријавила дека се оддалечил од домот, на 22.10.2021 бил пронајден и вратен дома.

Коронавирус