петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Хроника

Професорка од училиште во Скопје пријавила дека се претепани нејзини ученици

Професорка од училиште во Скопје пријавила дека се претепани нејзини ученици

Во Полициската станица Аеродром, вчера околу 19.20 часот професорка во средно училиште пријавила дека двајца нејзини ученици, поради претходно несогласување, биле физички нападнати од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус