понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 127
home Хроника

Професор од Скопје допирал по тело 19- годишник во училница

Професор од Скопје допирал по тело 19- годишник во училница

Во СВР Скопје, В.Т. (19) Скопје вчера во 13,30 часот пријавил дека околу 09.00 часот во училница во училиште во Скопје бил допиран по телото од професор.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија