понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 147
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Хроника

Продолжуваат скандалозните видеа на ТикТок: Мажи учат дете да пука во Тетово (ВИДЕО)

Продолжуваат скандалозните видеа на ТикТок: Мажи учат дете да пука во Тетово (ВИДЕО)

Не престануваат видеата со криминална содржина на социјалната мрежа ТикТок каде нејзините корисници често се фалат со своите нелегални постапки.

Во последното од низата вакви видеа, се гледа мало дете кое со помош на двајца возрасни мажи пука со пиштол.

Како што јавуваат дел од медиумите, но и според пишувањата на социјалните мрежи, видеото најверојатно е направено во Тетово.

Коронавирус