среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 44
home Хроника

Продолжуваат проблемите во „25-ти Мај“, повторно исчезна малолетник

Продолжуваат проблемите во „25-ти Мај“, повторно исчезна малолетник

На  17.07.2018 година околу 15:30 часот во Полициската станица Чаир од страна на вработено лице од Домот “25-ти Мај“ било доставено писмено известување дека на 16.07.2018 година околу 16:00 часот од домот се одалечило 14 годишно лице.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус