петок, 25. ноември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Приведено младо момче поради агресивност кон полицајци

Приведено младо момче поради агресивност кон полицајци

На 22.12.2020 во Скопје од полициски службеници од СВР Скопје бил приведен К.К.(20) бидејќи во 23.25 часот на подрачје на Аеродром агресивно се однесувал кон полициски службеници.

Коронавирус