понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Приведени пет лица како дел од група која транспортирала кокаин и марихуана

Приведени пет лица како дел од група која транспортирала кокаин и марихуана

Пет лица се приведени под сомнение дека се дел од група која транспортирала кокаин и марихуана.

Случајот го потврди Министерството за внатрешни работи од каде најавуваат повеќе детали за подоцна.

МИА

Коронавирус