петок, 29. јули 2022. Вести денес: 63
home Хроника

Приведен скопјанец: Си ја претепал сопругата

Приведен скопјанец: Си ја претепал сопругата

На 19.06.2022 во 03.10 часот на ул.„ Ѓеорги Димитров“ во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода М.М.(69) од Скопје затоа што физички ја нападнал неговата 53-годишна сопруга.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус