понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Приведен скопјанец кој направил сообраќајка па избегал

Приведен скопјанец кој направил сообраќајка па избегал

Вчера во 14.20 часот било пријавено дека на ул.„Коле Канински“ полициски службеници од СВР Скопје го привеле М.И.(47) од Скопје, кој се барал поради напуштање на местото на претходно случена сообраќајна незгода.

Коронавирус