петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 160
home Хроника

Приведен кичевец, ја нападнал невенчаната сопруга

Приведен кичевец, ја нападнал невенчаната сопруга

На 03.12.2021 година во полициска станица во Кичево е приведен Б.К.(42), бидејќи во 23.20 часот, во куќниот двор во Кичево, физички ја нападнал неговата 32-годишна невенчана сопруга, информира СВР Охрид.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус