петок, 24. септември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Приведен дилер од Куманово

Приведен дилер од Куманово

На 25.07.2021 во 01.15 часот во Куманово, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода А.Д.(25) од Куманово затоа што кај него била пронајдена бела прашкаста материја. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус