вторник, 28. март 2023. Вести денес: 113
home Хроника

Прилепчанката која во саботата исчезна со двете двомесечни бебиња, вчера дошла во полиција

Прилепчанката која во саботата исчезна со двете двомесечни бебиња, вчера дошла во полиција

Синоќа во 18:30 часот во Полициската станица Прилеп дошла В.К. (29) од Прилеп, која од страна на нејзиниот сопруг на 07.10.2018 година била пријавена за исчезната.

Инаку, прилепчанецот Е.К. (37) завчера пријави дека неговата сопруга В.К. (29) со двете двомесечни деца се оддалечила во непознат правец на 06.10.2018 година околу 15,00 часот.

loading...