сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 112
home Хроника

Прилепчанка пријавила дека ѝ изчезнал сопругот- го нема од неделата

Прилепчанка пријавила дека ѝ изчезнал сопругот- го нема од неделата

Во полициската станица во Прилеп вчера во 19:30 часот, В.Д. (40) пријавила дека на 26 август во времето од 03 до 08 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот сопруг Г.Д. (47).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус