петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 138
home Хроника

Прилепчанка исчезнала со двете двомесечни бебиња, сопругот ја пријавил во полиција

Прилепчанка исчезнала со двете двомесечни бебиња, сопругот ја пријавил во полиција

Прилепчанецот Е.К.(37) вчера пријавил дека неговата сопруга В.К.(29) со двете двомесечни деца се оддалечила во непознат правец на 06.10.2018 година околу 15,00 часот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Локални избори 2021