петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 22
home Хроника

Прилепчанка го бара сопругот, исчезнал во саботата

Прилепчанка го бара сопругот, исчезнал во саботата

Во Полициска станица Прилеп, С.Л.(59) од Прилеп вчера пријавила дека на 18 август околу 10 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот сопруг Т.Л.(64) од Прилеп.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.