недела, 5. декември 2021. Вести денес: 17
home Хроника

Прилепчанец вршел полови дејствија врз 22-годишник

Прилепчанец вршел полови дејствија врз 22-годишник

Прилепската полиција поднесе кривична пријава против А.А.(41) од Прилеп, поради сомнение дека извршил кривично дело полови дејствија врз друго лице.

Како што информираат од СВР Битола, на 3 август во Прилеп, пријавениот со употреба на физичка сила извршил полови дејствија врз 22-годишник

Коронавирус