понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Хроника

Претепано 13-годишно дете во Скопје

Претепано 13-годишно дете во Скопје

На 26.06.2018 година во Полициската станица Бит Пазар С.М.(33) пријавила дека истиот ден околу 15:30 часот на улицата “376“ од страна на три малолетни машки лица и едно женско лице физички бил нападнат нејзиниот 13-годишен син.

Насилниците удирајќи го му нанеле видливи повреди.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус