сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 34
home Хроника

Претепана скопјанка пред ноќен клуб во Стајковци

Претепана скопјанка пред ноќен клуб во Стајковци

Рано утрово во 04,00 часот Е.Д.(33) од Скопје пријавила дека околу 03,20 часот пред угостителски објект во село Стајковци, скопско била физички нападната од страна на лицето Д.Н.(36) од Скопје.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.