вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 159
home Хроника

Претепан таксист пред трговски во Аеродром

Претепан таксист пред трговски во Аеродром

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Д.С.(59) од Скопје пријавил дека пред трговски центар во Аеродром, додека бил застанат со своето такси возило, бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус