четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 112
home Хроника

Претепан скопјанец заврши на клиника

Претепан скопјанец заврши на клиника

На 02.03.2021 во 16:50 часот во СВР Скопје, од Итната медициска помош било пријавено дека на ул„Улов Палме“ има повредено лице од физички напад, кое било однесено во Комплескот клиники „Мајка Тереза“.

Подоцна било утврдено дека се работи за С.Ј.(41) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус