четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 34
home Хроника

Претепан човек на Бит Пазар, се трага по сторителите

Претепан човек на Бит Пазар, се трага по сторителите

На 17 ноември 2018 година во Полициска станица Бит Пазар М.Ц.(35) од Скопје пријавил дека на 16.11.2018 година околу 14.50 часот на улица “376” бил физички нападнат од страна на неколку непознати лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

Локални избори 2021