сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Престрелка кај Лептокарија

Престрелка кај Лептокарија

Кај ТЦ Лептокарија предмалку имало пукање, неофицијално дознава КУРИР.

Според информациите на КУРИР, се работи за престрелка помеѓу лица од две возила.

Нема информации за повредени лица.

КУРИР побара и детали од МВР за овој инцидент и сме во очекување за истите.

Наскоро повеќе.

Коронавирус