недела, 5. јули 2020. Вести денес: 81
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Пред казино пронајден скопјанецот кој беше пријавен за исчезнат

Пред казино пронајден скопјанецот кој беше пријавен за исчезнат

Вчера во 22.30 часот пред казино на улица „Трифун Хаџи Јанев“ во Скопје, полициски службеници го пронашле П.Д. (53) од Скопје, за кој на 03.11.2019 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

Парламентарни избори 2020