четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 93
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Хроника

Пожарникарите се обидуваат да го извадат возачот на „Сузукито“- Страшна сообраќајна несреќа во Македонија! (ФОТО)

Пожарникарите се обидуваат да го извадат возачот на „Сузукито“- Страшна сообраќајна несреќа во Македонија! (ФОТО)

Повеќе лица се повредени во страотна сообраќајка што се случила пред половина час на патот Кичево-Охрид, дознава 24 Инфо.

Во судир на „фолксваген пасат и „сузуки марути“ има повеќе повредени, а пожарникарите се обидуваат да го извадат возачот на „сузукито“.

Сообраќајот е во прекин, а полицијата врши увид.

За сега нема информации од МВР.

Парламентарни избори 2020