вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 183
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Хроника

Пожар избувна во куќа во Бардовци

Пожар избувна во куќа во Бардовци

Вчера во 11:20 часот во СВР Скопје, 63-годишниот В.М. од село Бардовци,скопско, пријавил дека на 12.08.2019 околу 17:30 часот, настанал пожар во куќа на улица ,,14’’ во село Бардовци. Пожарот бил изгаснат од противпожарната единица од Скопје. Извршен е увид.

Локални избори 2021